Charity Fundraiser - en to tr translation catalogue (271 entries)

en: 404 Not Found
tr: 404 Bulunamadı

en: Return to the home page
tr: Ana sayfaya dön

en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
tr: & Ldquo;% s & rdquo; hakkında bir düşünce

en: comments title
tr: yorum başlığı

en: Comments are closed.
tr: Yoruma kapalı.

en: Leave a Reply
tr: Cevap bırakın

en: Post Comment
tr: Yorum Gönder

en: Nothing Found
tr: Hiçbirşey Bulunamadı

en: Ready to publish your first post? Get started here.
tr: İlk paylaşımını yapmak için hazır mısın? Buradan başla.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Maalesef arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Dont worry it happens to the best of us.
tr: Endişelenme, en iyimizin başına gelir.

en: Top
tr: Tepe

en: Back to Top
tr: Başa dönüş

en: By Themesglance
tr: Themesgrance tarafından

en: Primary Menu
tr: Ana Menü

en: Greetings from Themesglance!!
tr: Themesgance'den selamlar!!

en: A heartful thank you for choosing Themesglance. We promise to deliver only the best to you. Please proceed towards welcome section to get started.
tr: Themesgance'ı seçtiğiniz için yürekten teşekkür ederiz. Size sadece en iyisini sunmaya söz veriyoruz. Başlamak için lütfen hoş geldiniz bölümüne ilerleyin.

en: About Theme
tr: Tema Hakkında

en: Blog Sidebar
tr: Blog Kenar Çubuğu

en: Appears on blog page sidebar
tr: Blog sayfası kenar çubuğunda görünür

en: Page Sidebar
tr: Sayfa Kenar Çubuğu

en: Appears on page sidebar
tr: Sayfa kenar çubuğunda görünür

en: Third Column Sidebar
tr: Üçüncü Sütun Kenar Çubuğu

en: Footer
tr: altbilgi

en: Charity WordPress Theme
tr: Yardım WordPress Teması

en: Skip to content
tr: İçeriğe geç

en: Menu
tr: Menü

en: Top Menu
tr: Üst Menü

en: Close Menu
tr: Menüyü Kapat

en: Email
tr: E-posta adresi

en: Phone Number
tr: Telefon numarası

en: Pinterest
tr: PinterestBenzer fikirler

en: Donate Button
tr: Bağış Düğmesi

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: Edit
tr: Düzenle

en: page
tr: sayfa

en: Search Results For: %s
tr: Arama Sonuçları: %s

en: Search for:
tr: Aramak:

en: Search
tr: Arama

en: submit button
tr: gönder düğmesi

en: Archives
tr: Arşivler

en: Parent post link
tr: Ana gönderi bağlantısı

en: Next
tr: Sonraki

en: Next post:
tr: Sonraki Gönderi:

en: Previous
tr: Önceki

en: Previous post:
tr: Önceki yazı:

en: 0 Comments
tr: 0 Yorum

en: LEARN MORE
tr: DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

en: Title Border Image
tr: Başlık Kenarlığı Resmi

en: Read Full
tr: Tam Oku

en: You May Also Like
tr: Şunlar da hoşunuza gidebilir

en: Logo Resizer
tr: Logo Boyutlandırıcı

en: Forces the logo to have a specified width(max value is 100).
tr: Logoyu belirli bir genişliğe sahip olmaya zorlar (maksimum değer 100'dür).

en: Show / Hide Site Title
tr: Site Başlığını Göster / Gizle

en: Show / Hide Site Tagline
tr: Site Etiketini Göster / Gizle

en: Theme Settings
tr: Tema ayarları

en: Description of what this panel does.
tr: Bu panelin ne yaptığının açıklaması.

en: Global Color Settings
tr: Genel Renk Ayarları

en: One can change complete theme global color settings on just one click.
tr: Tek bir tıklamayla tüm tema genel renk ayarlarını değiştirebilirsiniz.

en: Typography
tr: Tipografi

en: Paragraph Color
tr: Paragraf Rengi

en: Paragraph Fonts
tr: Paragraf Yazı Tipleri

en: Paragraph Font Size
tr: Paragraf Yazı Tipi Boyutu

en: "a" Tag Color
tr: "a" Etiket Rengi

en: "a" Tag Fonts
tr: "a" Yazı Tiplerini Etiketleme

en: "li" Tag Color
tr: "li" Etiket Rengi

en: "li" Tag Fonts
tr: "li" Etiket Yazı Tipleri

en: H1 Color
tr: H1 Rengi

en: H1 Fonts
tr: H1 Yazı Tipleri

en: H1 Font Size
tr: H1 Yazı Tipi Boyutu

en: h2 Color
tr: h2 Renk

en: h2 Fonts
tr: h2 Yazı Tipleri

en: h2 Font Size
tr: h2 Yazı Tipi Boyutu

en: h3 Color
tr: h3 Renk

en: h3 Fonts
tr: h3 Yazı Tipleri

en: h3 Font Size
tr: h3 Yazı Tipi Boyutu

en: h4 Color
tr: h4 Renk

en: h4 Fonts
tr: h4 Yazı Tipleri

en: h4 Font Size
tr: h4 Yazı Tipi Boyutu

en: h5 Color
tr: h5 Renk

en: h5 Fonts
tr: h5 Yazı Tipleri

en: h5 Font Size
tr: h5 Yazı Tipi Boyutu

en: h6 Color
tr: h6 Renk

en: h6 Fonts
tr: h6 Yazı Tipleri

en: h6 Font Size
tr: h6 Yazı Tipi Boyutu

en: Social Icon
tr: Sosyal Simge

en: Add Header Content here
tr: Buraya Başlık İçeriği ekleyin

en: Facebook Icon
tr: Facebook Simgesi

en: Add Facebook link
tr: Facebook bağlantısı ekle

en: Twitter Icon
tr: Twitter Simgesi

en: Add Twitter link
tr: Twitter bağlantısı ekle

en: Pinterest Icon
tr: Pinterest Simgesi

en: Add Pinterest link
tr: Pinterest bağlantısı ekle

en: Instagram Icon
tr: Instagram Simgesi

en: Add Instagram link
tr: Instagram bağlantısı ekle

en: Linkedin Icon
tr: Linkedin Simgesi

en: Add Linkedin link
tr: Linkedin bağlantısı ekle

en: Youtube Icon
tr: Youtube simgesi

en: Add Youtube link
tr: Youtube bağlantısı ekle

en: Social Icons Font Size
tr: Sosyal Simgeler Yazı Tipi Boyutu

en: Measurement is in pixel.
tr: Ölçüm piksel cinsindendir.

en: Topbar Section
tr: Topbar Bölümü

en: Topbar Padding
tr: Üst Çubuk Dolgusu

en: Bottom
tr: Alt

en: Stick header on Desktop
tr: Üstbilgiyi Masaüstüne yapıştırın

en: Sticky Header Padding
tr: Yapışkan Başlık Dolgusu

en: Show/Hide Search
tr: Aramayı Göster/Gizle

en: Search Placeholder text
tr: Yer tutucu metni ara

en: Email Icon
tr: E-posta Simgesi

en: Add Email Text
tr: E-posta Metni Ekle

en: Add Email Address
tr: E-posta adresi ekle

en: Phone Icon
tr: Telefon Simgesi

en: Add Contact Text
tr: İletişim Metni Ekle

en: Add Contact Number
tr: İletişim Numarası Ekle

en: Donate Icon
tr: Bağış Simgesi

en: Add Donate Text
tr: Bağış Metni Ekle

en: Add Donate Link
tr: Bağış Bağlantısı Ekle

en: Header
tr: başlık

en: Menu Case
tr: Menü Kasası

en: Uppercase
tr: büyük harf

en: Capitalize
tr: Büyük harf kullan

en: Menu Font Size
tr: Menü Yazı Tipi Boyutu

en: Menu Font Weight
tr: Menü Yazı Tipi Ağırlığı

en: 100
tr: yüz

en: 200
tr: iki yüz

en: 300
tr: üç yüz

en: 400
tr: dört yüz

en: 500
tr: beş yüz

en: 600
tr: altı yüz

en: 700
tr: yedi yüz

en: 800
tr: sekiz yüz

en: 900
tr: dokuz yüz

en: Slider Settings
tr: Kaydırıcı Ayarları

en: Show / Hide slider
tr: Kaydırıcıyı göster / gizle

en: Show / Hide Slider Title
tr: Burada Genişlik düzenini değiştirebilirsiniz.

en: Show / Hide Slider Content
tr: Kaydırıcı Başlığını Göster / Gizle

en: Show / Hide Slider Button
tr: Kaydırıcı Düğmesini Göster / Gizle

en: Select Slide Image Page
tr: Slayt Resmi Sayfasını Seçin

en: Slider Speed
tr: Kaydırıcı Hızı

en: Slider Content Alignment
tr: Slider İçerik Hizalaması

en: Center Align
tr: Ortaya Hizala

en: Left Align
tr: Sola Hizala

en: Right Align
tr: Sağa Hizala

en: Slider Excerpt length
tr: Slider Alıntı uzunluğu

en: Show / Hide Slider Image Overlay
tr: Kaydırıcı Görüntü Bindirmesini Göster / Gizle

en: Slider Overlay Color
tr: Kaydırıcı Yerleşimi Rengi

en: Slider Image Opacity
tr: Kaydırıcı Görüntü Şeffaflığı

en: Slider Button Label
tr: Kaydırıcı Düğme Etiketi

en: Slider Height
tr: Kaydırıcı Yüksekliği

en: Causes Section
tr: Nedenler Bölümü

en: Add Causes sections below.
tr: Aşağıdaki Nedenler bölümlerini ekleyin.

en: Section Title
tr: Bölüm başlığı

en: Select post
tr: Gönderi seçin

en: Help Us Text
tr: Bize Yardım Yazısı

en: Select Category to display Latest Post
tr: Son Gönderiyi görüntülemek için Kategori seçin

en: Blog Settings
tr: Blog ayarları

en: Blog Layout
tr: Blog Düzeni

en: Left Sidebar
tr: Sol Kenar Çubuğu

en: Right Sidebar
tr: Sağ Kenar Çubuğu

en: One Column
tr: Bir Sütun

en: Three Columns
tr: Üç Sütun

en: Four Columns
tr: Dört Sütun

en: Grid Layout
tr: Izgara Düzeni

en: Blog Page Display Type
tr: Blog Sayfası Görüntüleme Türü

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Without Blocks
tr: Bloklar olmadan

en: Show / Hide Date
tr: Tarihi Göster / Gizle

en: Show / Hide Author
tr: Yazarı Göster / Gizle

en: Show / Hide Comments
tr: Yorumları Göster / Gizle

en: Show / Hide Post Navigation
tr: Gönderi Gezinmesini Göster / Gizle

en: Blog Post Content Type
tr: Blog Yazısı İçerik Türü

en: No Content
tr: İçerik yok

en: Full Content
tr: Tam İçerik

en: Excerpt Content
tr: Alıntı İçeriği

en: Blog Post Excerpt Number (Max 50)
tr: Blog Yazısı Alıntı Sayısı (Max 50)

en: Post Excerpt Suffix
tr: Alıntı Son Eki

en: Featured Image Border Radius
tr: Öne Çıkan Görüntü Kenarlığı Yarıçapı

en: Featured Image Shadow
tr: Öne Çıkan Resim Gölgesi

en: Blog Pagination Style
tr: Blog Sayfalandırma Stili

en: Number
tr: Sayı

en: Next/Prev
tr: Sonraki/Önceki

en: Blog Post Navigation Position
tr: Blog Gönderisi Gezinme Konumu

en: Both
tr: Her ikisi de

en: Single Post Options
tr: Tek Gönderi Seçenekleri

en: Show / Hide Single Post Breadcrumb
tr: Tek Mesaj Ekmek Kırıntısını Göster / Gizle

en: Show / Hide Single Post Date
tr: Tek Gönderi Tarihini Göster / Gizle

en: Show / Hide Single Post Author
tr: Tek Gönderi Yazarını Göster / Gizle

en: Show / Hide Single Post Comment Number
tr: Tek Gönderi Yorum Numarasını Göster / Gizle

en: Show / Hide Single Post Tags
tr: Tek Gönderi Etiketlerini Göster / Gizle

en: Show / Hide Single Post Featured Image
tr: Tek Gönderi Öne Çıkan Resmi Göster / Gizle

en: Featured Image Display Type
tr: Öne Çıkan Görüntü Görüntüleme Türü

en: as Banner Image
tr: Afiş Resmi olarak

en: as Featured Image
tr: Öne Çıkan Resim olarak

en: Show / Hide Single Post Navigation
tr: Tek Gönderi Gezinmesini Göster / Gizle

en: Single Post Previous Nav text
tr: Tek Gönderi Önceki Gezinti metni

en: Single Post Next Nav text
tr: Tek Gönderi Sonraki Gezinti metni

en: Show / Hide Single Post comment
tr: Tek Gönderi yorumunu Göster / Gizle

en: Comment textarea width
tr: Yorum metin alanı genişliği

en: Measurement is in %.
tr: Ölçüm % cinsindendir.

en: Comment form Title
tr: Yorum formu Başlık

en: Comment Submit Button Label
tr: Yorum Gönder Düğmesi Etiketi

en: Show / Hide Related Posts
tr: İlgili Gönderileri Göster / Gizle

en: Related Posts Title
tr: İlgili Yazılar Başlığı

en: Related Posts Count
tr: İlgili Mesaj Sayısı

en: Related Posts must be shown:
tr: İlgili Gönderiler gösterilmelidir:

en: By Categories
tr: Kategorilere göre

en: By Tags
tr: Etiketlere göre

en: Button Options
tr: Düğme Seçenekleri

en: Blog Post Button Label
tr: Blog Gönderisi Düğme Etiketi

en: Button Padding
tr: Düğme Dolgusu

en: Left
tr: Ayrıldı

en: Right
tr: Sağ

en: Border Radius
tr: Sınır Yarıçapı

en: Sidebar options
tr: Kenar çubuğu seçenekleri

en: Single Page Layout
tr: Tek Sayfa Düzeni

en: Single Post Layout
tr: Tek Mesaj Düzeni

en: Advance Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Enable / Disable Preloader
tr: Ön Yükleyiciyi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Preloader Color
tr: Önyükleyici Rengi

en: Preloader Background Color
tr: Önyükleyici Arka Plan Rengi

en: Preloader Type
tr: Ön Yükleyici Tipi

en: Square
tr: Meydan

en: Circle
tr: Daire

en: Theme Layout
tr: Tema Düzeni

en: Default Theme
tr: Varsayılan tema

en: Container Theme
tr: Konteyner Teması

en: Box Container Theme
tr: Kutu Konteyner Teması

en: 404 Page & Search Result Settings
tr: 404 Sayfa ve Arama Sonucu Ayarları

en: 404 Title
tr: 404 Başlık

en: 404 button Label
tr: 404 düğme Etiket

en: No Search Result Title
tr: Arama Sonucu Başlığı Yok

en: No Search Result Text
tr: Arama Sonucu Metni Yok

en: Responsive Options
tr: Duyarlı Seçenekler

en: Menu Open Icon
tr: Menü Açma Simgesi

en: Mobile Menu Label
tr: Mobil Menü Etiketi

en: Menu Close Icon
tr: Menü Kapat Simgesi

en: Close Menu Label
tr: Menü Etiketini Kapat

en: WooCommerce Options
tr: WooCommerce Seçenekleri

en: Enable Shop Page Sidebar
tr: Mağaza Sayfası Kenar Çubuğunu Etkinleştir

en: Enable Shop Page Pagination
tr: Mağaza Sayfası Sayfalandırmasını Etkinleştir

en: Enable Single Product Page Sidebar
tr: Tek Ürün Sayfası Kenar Çubuğunu Etkinleştir

en: Enable related Products
tr: İlgili Ürünleri Etkinleştir

en: Products Per Page
tr: Sayfa Başına Ürünler

en: Products Per Row
tr: Satır Başına Ürünler

en: Show / Hide product border
tr: Ürün kenarlığını göster / gizle

en: Product Padding
tr: Ürün Dolgusu

en: Product Border Radius
tr: Ürün Kenar Yarıçapı

en: Product Button Padding
tr: Ürün Düğme Dolgusu

en: Product Button Border Radius
tr: Ürün Düğme Bordür Yarıçapı

en: Product Sale Position
tr: Ürün Satış Pozisyonu

en: Product Sale Font Size
tr: Ürün Satış Yazı Tipi Boyutu

en: Product Sale Padding
tr: Ürün Satış Dolgu

en: Product Sale Border Radius
tr: Ürün Satış Sınır Yarıçapı

en: Footer Section
tr: Altbilgi Bölümü

en: Show / Hide Back To Top
tr: Göster / Gizle Başa Dön

en: Back to Top Alignment
tr: Başa Dön Hizalama

en: Center
tr: Merkez

en: Footer Background Color
tr: Altbilgi Arka Plan Rengi

en: Footer Background Image
tr: Altbilgi Arka Plan Resmi

en: No. of Footer columns
tr: Altbilgi sütunlarının sayısı

en: Select the number of footer columns and add your widgets in the footer.
tr: Altbilgi sütunlarının sayısını seçin ve altbilgiye widget'larınızı ekleyin.

en: One column
tr: Bir sütun

en: Two columns
tr: iki sütun

en: Three columns
tr: Üç sütun

en: Four columns
tr: dört sütun

en: Copyright Padding
tr: Telif Hakkı Dolgu

en: Copyright Alignment
tr: Telif Hakkı Hizalaması

en: Copyright Font Size
tr: Telif Hakkı Yazı Tipi Boyutu

en: Copyright Text
tr: Telif Hakkı Metni

en: Add some text for footer like copyright etc.
tr: Altbilgi için telif hakkı vb. Gibi bazı metinler ekleyin.

en: Go Pro
tr: Profesyonel Olun
